Întrerupător miniatural KANLUX KMB6-C25/3
  1. Întrerupătoare miniaturale cu 3 poli
  1. AUTOMATIZARE ȘI CONTROL
  2. Întrerupătoare miniaturale
  3. Întrerupătoare miniaturale cu 3 poli
Numar articol:
23148
In stoc
Oferte pachet
  • Date
  • Recenzii
Date
Márka:
KANLUX
EAN:
Szélesség (mm):
52.5 mm
Mélység (mm):
76 mm
Magasság (mm):
82 mm
Anyag:
Műanyag
Szín:
Fehér
Névleges áram (A):
Max 25 A
Feszültség (V):
230 V
Beköthető vezeték keresztmetszet (mm²):
1.0mm² - 2.5mm²
Működési hőmérséklet (℃):
+5℃ - +40℃
IP védettség:
IP20
EAN:
Garancia:
5+2
Névleges áram:
115A
A mágneskapcsoló típusa:
F
Az érintkezők:
1NO
Tekercsfeszültség:
230V