KANLUX AZPO LED 22W-CCT-L-B lámpa
  1. Panou LED, lampă LED
  1. Lămpi de interior
  2. Panou LED, lampă LED
Numar articol:
31535
In stoc
Lumen kalkulátor :
Kiszámolom
Oferte pachet
  • Date
  • Recenzii
Date
Márka:
KANLUX
EAN:
Szélesség (mm):
420 mm
Mélység (mm):
29 mm
Magasság (mm):
420 mm
Anyag:
Alumínium, Műanyag
Szín:
Fekete
Foglalat:
Beépített LED
LED csip típus:
Miredo
Feszültség (V):
230 V
Színhőmérséklet (K):
CCT
Fényszín:
Színhőmérséklet váltós
Színvisszaadás (CRI):
Ra ≥80
Működési hőmérséklet (℃):
-15℃ - +35℃
Szabályozható:
Nem
Színváltoztatható:
Nem
Élettartam (óra):
30000 óra
Kapcsolási ciklus:
IP védettség:
IP54
Jótállás :
2 év
Teljesítmény (W):
22 W