Întrerupător miniatural KANLUX KMBN6-C10/1
  1. Întrerupătoare miniaturale 1P și 1P+N
  1. AUTOMATIZARE ȘI CONTROL
  2. Întrerupătoare miniaturale
  3. Întrerupătoare miniaturale 1P și 1P+N
Numar articol:
32568
In stoc
Oferte pachet
  • Date
  • Recenzii
Date
Márka:
KANLUX
EAN:
Szélesség (mm):
17.5 mm
Mélység (mm):
76 mm
Magasság (mm):
82 mm
Anyag:
Műanyag
Szín:
Fehér
Névleges áram (A):
Max 10 A
Feszültség (V):
230 V
Beköthető vezeték keresztmetszet (mm²):
1.0mm² - 2.5mm²
Működési hőmérséklet (℃):
+5℃ - +40℃